Centrum Libros > Videogalerie

Videogalerie

SAFE DRIVING CENTER LIBROS 2012

Promo video Centra Bezpečné Jízdy a technologie, která se pro výcvik používá. Různé typy překážek, různe typy vozidel a různé typy krizových situací, které můžete bezpečně zažít.

ADIV DAY 2012

Představení nové Škody Rapid a také den pro VIP klienty společnosti Adiv.

CZECH STUNT DAY 2013

Mistrovství ČR ve stuntridingu 10-ti nejlepších motocyklových kaskadérů, které se pořádalo poprvé v Ostravě. Celou akci pořádalo sdružení OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA!!! Podívejte se na sestřih toho nejlepšího.

RENAULT DAYS 2013

Akce nejen pro klienty, ale pro celou širokou veřejnost, kde si mohli účastníci shlédnout a vyzkoušet široké porfolio nabízených vozidel.

LADY KURZ - škola smyku pro ženy

Všechny dívky, slečny, dáme či maminky si mohou bezpečně vyzkoušet krizové situace a možnosti svého vozidla právě na kruzech, které jsou připraveny speciálně pro ně.

AUTO HELLER DAY

Den připravený přesně na míru pro jednoho z nejsilnějších partnerů ostravského polygonu a to společnost AUTO HELLER.

Policie CZ - PL

Policisté česko-polského příhraničí se zůčastnili specializovaného kurzu pro zkvalitnění svých řidičských dovedností. Team CBJ cítí velkou zodpovědnost při školení jakýchkoliv specializovaných jednotek a proto se vždy snaží, aby byly tyto kurzy co největším přínosem.

Hasiči CZ - PL

Důležitý projekt Hasič - Záchranář bezpečná cesta k pomoci. Každý z nás, by si v případě jakéhokoliv problému nebo neštěstí přál, aby pomoc dorazila co nejrychleji, ale samozřejmě bezpečně. Centrum Libros má zájem v těchto věcech pomáhat a tyto školení realizovat.

Kaskadérský den in OSTRAVA!!!

V roce 2012 uspořádalo Centrum Bezpečné Jízdy 1. setkání profesionálních motocyklových kaskadéru právě na polygonu firmy Libros. Celodení bohatý program včetně závěrečného

SBORY DOBROVOLNÝCH HASIČŮ

Europoslanec Vojtěch Mynář se rozhodl zainvestovat do vzdělávání dobrovolných hasičů MSK a pro 22 jednotek SDH nechal uspořádat školení bezpečné jízdy a zvládání krizových situací.

Partneři

  • OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA!!!
  • Czechoslovak Group
  • Auto Heller
  • Česká pojišťovna