Centrum Libros > Jeep off road

Jeep off road

Extrémní jízda Jeepem

Jestliže máte rádi adrenalin v žilách, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Při extrémní jízdě Jeepem Vás čeká nevšední zážitek z jízdy, kterou zcela jistě jinde nezažijete. Vyzkoušíte si vše, co 4x4 Jeep pod Vaším vedením dokáže. Na vlastní kůži zkusíte extrémní stoupání, zdánlivě neprůjezdné bahnité překážky nebo jízdu v extrémním náklonu našeho terénního polygonu! V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut jízdy v terénu, zkušený instruktor po celou dobu jízdy.

V ceně zážitku není zahrnuta spotřeba PHM, spolujezdci, ochranná přilba a hygienická kukla.

Spotřeba PHM na pro zážitkovou jízdu v Jeepu Grand Cherokee je 399 Kč/30 min. , 280 Kč/20 min.

Půjčení ochranné přilby i s hygienickou kuklou stojí 99 Kč.

Můžete si vzít s sebou do vozu max. 2 spolujezdce, každý z nich uhradí 299 Kč.

Zažijte terénní jízdu v Jeepu Grand Cherokee! Nádherný zážitek pro milovníky offroad vozů.

Průběh zážitku

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Poté už zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.

Cena: (30 min.):
Původní cena 6 999 Kč
Ušetřím 50 %
Cena 3 499 Kč

Rezervace

Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road Jeep of road

Partneři

  • OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA!!!
  • Czechoslovak Group
  • Auto Heller
  • Česká pojišťovna