Centrum Libros > Adrenalinová jízda v Buggy

Adrenalinová jízda v Buggy

Chcete zažít sílu motoru otevřený prostor a adrenalin v žilách, to vše v Buggině. Při jízdě v Buggy Vás čeká nevšední zážitek z jízdy, kterou zcela jistě jinde nezažijete. Vyzkoušíte si vše co jízda v Buggyně nabízí, motor Mitsubitshi, snadné ovládání. Vhodné pro ženy i děti. Na vlastní kůži můžete vyzkoušet extrémní stoupání, zdánlivě neprůjezdné překážky nebo jízdu v extrémním náklonu našeho terénního polygonu! Anebo si můžete vybrat i jednodušší terén.V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut jízdy v terénu, zkušený instruktor po celou dobu jízdy.

  • V ceně zážitku není zahrnuta spotřeba PHM, ochranná přilba a hygienická kukla.
  • Spotřeba PHM na pro zážitkovou jízdu v Buggy je 399 Kč/30 min.
  • Půjčení ochranné přilby i s hygienickou kuklou stojí 99 Kč.
  • Zažijte terénní jízdu v Buggy! Nádherný zážitek.

Průběh zážitku

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.

Cena (30 min.) :
Původní cena 6 999 Kč
Ušetřím 50 %
Cena 3 499 Kč

Rezervace

Adrenalinová jízda v Buggy Adrenalinová jízda v Buggy Adrenalinová jízda v Buggy Adrenalinová jízda v Buggy Adrenalinová jízda v Buggy

Partneři

  • OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA!!!
  • Czechoslovak Group
  • Auto Heller
  • Česká pojišťovna